Święta – stres czy magia?

Art. Sponsorowany

Z badań psychologicznych wynika, że Święta Bożego Narodzenia są jednym z najbardziej stresujących okresów w roku. Co zrobić, żeby w tym roku było inaczej? Jak sprawić, by tegoroczne Święta były radośniejsze niż poprzednie, by było sielankowo, radośnie?

Uroczyste świętowanie wieczoru wigilijnego i obfite w smaki Święta to typowo polski, piękny obyczaj. Dom wypełniony będzie aromatem bożonarodzeniowych potraw. A pełne radości twarze bliskich oświetli blask świec i choinkowych światełek. Psychologowie nawołują, by zadbać o ten magiczny czas. By był to czas spędzony w gronie najbliższych, czas odpoczynku, relaksu – dla wszystkich. Tylko… co z obfitością i aromatem, jeśli babcia nie zaszyje się kuchni tylko zajmie się zabawą z wnukami?

Z pomocą przychodzą kulinarni specjaliści. Ty spędź czas z rodziną, a gotowanie zostaw nam – mówi szef kuchni Restauracji Pod Ślimakiem w Kajetanach.

 

W tym roku, po raz kolejny Restauracja Pod Ślimakiem przygotowała niezwykłą, świąteczną ofertę cateringową. Sprawdzony smak domowych Świąt; tradycyjnych świątecznych potraw oraz doskonałych deserów. Skorzystanie z oferty cateringowej to idealne rozwiązanie na kolację wigilijną, redukujące czynniki stresu do minimum. Od wielu lat przygotowujemy potrawy wigilijne oparte na polskich tradycjach i od wielu lat Klienci, po nie wracają, co pozwala nam myśleć, że oddajemy właśnie ten tradycyjny, wyjątkowy, świąteczny smak – mówi manager Restauracji Pod Ślimakiem w Kajetanach.

W drugi dzień Świąt, gdy pora wyjść na spacer i odetchnąć świeżym powietrzem idealnym rozwiązaniem jest spacer w Parku Kajetany. Otoczenie lasu pozwoli wziąć głęboki wdech w piersi i prawdziwie odpocząć. A i najmłodszym ten spacer dostarczy wielu wrażeń, bo właśnie tu zobaczą kucyki, konie, renifery, osiołki, daniele, muflony, kolorowe i ozdobne ptaki i wiele innych ciekawych zwierząt. W drugi dzień Świąt Restauracja Pod Ślimakiem zaprasza na wyjątkowy Brunch Świąteczny. Brunche w Kajetanach stały się już swego rodzaju tradycją, bo organizowane są od marca w każdą niedzielę i cieszą się dużym zainteresowaniem. Świąteczny Brunch będzie wyjątkowy. Pozostając w rodzinnej atmosferze, zapachu piernika, świetle choinki i nastrojowych wnętrzach, szef kuchni zachęca do degustowania świątecznych potraw, które na stałe goszczą w ofercie już od kilku lat i cieszą się doskonałymi opiniami gości. By dorośli mogli odpocząć – dziećmi zajmie się animator, wypełniając czas niespodziankami, bo radość najmłodszych to najważniejszy element Świąt Bożego Narodzenia.

Z życzeniami smacznych Świąt, pełnych odpoczynku i rodzinnych spotkań przy świątecznym stole – Restauracja Pod Ślimakiem zaprasza do Kajetan.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.