Świąteczne drzewko od Atrium Reduta

Inf. Prasowa

Już 13 grudnia w Atrium Reduta pojawi się 1000 jodeł kaukaskich, którymi centrum handlowe obdaruje swoich klientów. Pachnące świętami drzewko będzie można otrzymać za zakupy zrealizowane w dniach 13-22 grudnia na terenie obiektu.

Świąteczną aurę w naszych domach tworzą tradycyjne dekoracje. Ich nieodłącznym elementem jest drzewko ozdobione bombkami i światełkami, które wprowadza w gwiazdkowy nastrój wszystkich domowników. Atrium Reduta chce obdarować swoich klientów tym świątecznym symbolem! Osoby, które w dniach 13-22 grudnia zrobią zakupy za minimum 300 zł w sklepach centrum lub za minimum 500 zł w hipermarkecie Carrefour, będą mogły odebrać pachnącą jodłę kaukaską w specjalnym punkcie zlokalizowanym na podziemnym parkingu Atrium Reduta.

– Grudzień to magiczny czas przygotowań do Świąt, wigilijnych potraw, gwiazdkowych dekoracji i upominków dla najbliższych. Wszystkie przedświąteczne zakupy można zrobić w Atrium Reduta, a w prezencie odebrać choinkę! Z myślą o klientach, którzy przychodzą do naszego centrum całymi rodzinami, przygotowaliśmy dla najmłodszych dwie bezpłatne strefy rozrywki, które uatrakcyjnią czas zakupów – Strefa Zabawy al.to w salonie x-kom, pełna kreatywnych zabawek i klocków LEGO, oraz interaktywny plac zabaw dla dzieci. Dla wygody odwiedzających otworzyliśmy również bezpłatną szatnię przy wejściu do hipermarketu Carrefour – mówi Mariola Chmielewska, dyrektor Atrium Reduta.

Choinkę będzie można odebrać w dniu zakupu, od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-20.00 i od 10.00 do 20.00 w soboty i niedziele. Kwota upoważniająca do otrzymania jodły kaukaskiej może znajdować się maksymalnie na dwóch paragonach. Jednorazowo w danym dniu akcji do odbioru drzewka jest uprawniona jedna osoba. Szczegółowe informacje na temat promocji i regulamin akcji jest dostępny w Infopunkcie oraz na stronie centrum www.atrium-reduta.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.