Sułkowskiego już gotowa

Piastów

Prace związane z przebudową ul. Sułkowskiego dobiegły końca. Remont odcinka między ulicami Bohaterów Wolności i Żbikowską kosztował ponad 1,4 mln zł.

Na przebudowę wspomnianego odcinka ul. Sułkowskiego mieszkańcy czekali od dawna. Liczne pisma, petycje i prośby w końcu przyniosły skutek. Dziś ul. Sułkowskiego wygląda zupełnie inaczej.

W ramach prac wykonano nową nawierzchnię jezdni oraz skrzyżowań, pojawiły się tu chodniki, przejścia dla pieszych oraz zjazdy do posesji. Warto zaznaczyć, że w ramach prac wykonano również system odwodnienia drogi. Wody opadowe i roztopowe będą odprowadzane przykanalikami do istniejącej kanalizacji deszczowej.

Za wykonanie prac była odpowiedzialna firma Bud-Bruk z Pruszkowa. Koszt inwestycji to 1,4 mln zł.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Sułkowskiego już gotowa”

 1. Mieszkańcy Piastowa pisze:

  Panie Szuplewski, kiedy studium PZP północnej części Piastowa i obiecane przez pana na spotkaniu przed drugą turą wyborów usunięcie z PZP łącznika Ogińskiego z Żółkiewskiego – łącznika obwodnicy Pruszkowa. Do tej pory na obietnicach się skończyło. Hale Panattoni stoją, wiadukt na Papierni będzie za chwilę budowany i będzie połączony Grunwaldzką z Alejami.
  Kolejny raz chce pan okłamywać mieszkańców i przepychać projekt obwodnicy po cichu?

 2. Dr. Huckenbush pisze:

  Świetnie. Czekamy na kolejne ulice, dla przykładu Żbikowska, Ogińskiego. Te akurat w wersji asfaltowej powinny być zrobione.

 3. Kix pisze:

  Sułkowskiego została zalana nieczystościami firmy odbierającej śmieci. Ulice obok też, smród straszny.

 4. Bismarck menel ✡🍺 pisze:

  Będzie można PO piwko śmigać PO równej nawierzchni szkoda że kostka nie w teczowych 🏳️‍🌈 kolorach .

 5. wojtek pisze:

  Poproszę o takie same wykonanie ulicy Barcewicza, czyli z kostki i wąska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły