Strzelnica sportowa Warsaw Gun Club w Michałowicach już działa!

Art. Sponsorowany

Za nami uroczyste otwarcie nowoczesnej strzelnicy Warsaw Gun Club w Michałowicach. Bez dwóch zdań można stwierdzić, że jest to miejsce, które zaraża pasją.

Strzelnica Warsaw Gun Club to nowy i jedyny obiekt tego typu w okolicy. Powstał z prawdziwej miłości do strzelectwa sportowego, etosu jaki towarzyszy tej dyscyplinie, zamiłowania do szkolenia adeptów, ale także chęci umożliwienia profesjonalistom doskonalenia swoich umiejętności.

W niczym nie przypomina strzelnic, które możemy pamiętać np. z czasów szkolnych. To przemyślany organizacyjnie i funkcjonalnie budynek, w którym zastosowano nowoczesne technologie. Znajdziemy tam oprócz strzelnicy sportowej prawdziwą perełkę dotąd niedostępną „z ulicy” czyli Laser Shot. To dwie sale przeznaczone do szkoleń sytuacyjnych i strzelania rekreacyjnego. W pierwszej, w jednym ze scenariuszy, naszym zadaniem jest precyzyjne trafienie laserową bronią do tarcz na torze do strzelań dynamicznych. Liczy się czas i dokładność. W drugiej na dużym ekranie obserwujemy realistyczną scenę z udziałem aktorów, a do nas należy wyeliminowanie napastnika z bronią – jeśli taki się pojawi. A trzeba być czujnym, bo ta sama osoba, która w poprzednim scenariuszu wyciągała z kieszeni portfel, tym razem może mieć schowany pistolet.

– Mamy ponad 200 różnych scenariuszy podzielonych na 20 grup, programy szkoleniowe dla służb mundurowych, programy, które wyrabiają poprawne odruchy i nawyki strzelca. Co więcej, jesteśmy w stanie nagrać w tej formule wnętrza dowolnego budynku, np. szkoły czy urzędu, aby w realistycznym rozkładzie pomieszczeń swoje działania mogła ćwiczyć np. policja – mówi Marcin L., jeden z założycieli strzelnicy Warsaw Gun Club.

Jak przystało na profesjonalną strzelnicę, nie brakuje tu oczywiście tradycyjnych torów. To cztery osie o długości 25 metrów. W sumie 16 wygodnych stanowisk, których atutem jest przestronność, zapas miejsca za plecami strzelców, solidna infrastruktura i wykwalifikowani instruktorzy z dużym doświadczeniem.

Jest to więc miejsce zarówno dla miłośników strzelectwa w tradycyjnym wydaniu, ale także dla osób które chciałyby spróbować swoich sił po raz pierwszy – i to już od 8 roku życia! Ciekawą ofertę strzelnica Warsaw Gun Club kieruje do firm, które mogą korzystać tu ze szkoleń bezpieczeństwa, ale też możliwości organizacji imprez integracyjnych, pikników czy imprez okolicznościowych takich jak urodziny czy wieczory kawalerskie. Możliwości jest wiele. I naprawdę warto.

 

Strzelnica Warsaw Gun Club

Al. Jerozolimskie 287

05-816 Michałowice

Rezerwacje na stronie:

www.warsawgunclub.nakiedy.pl

www.WarsawGunClub.pl

www.instagram.com/warsawgunclub.pl/

www.facebook.com/WarsawGunClub/

kontakt@warsawgunclub.pl

tel. 22 53 53 233

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.