Strzelanina na A2?

Grodzisk Maz.

Policjanci poszukują osób, które w ostatnich dniach mogły trafić do szpitali w okolicach Warszawy z ranami postrzałowymi. Funkcjonariusze wyjaśniają, czy na autostradzie A2 w okolicach Grodziska Mazowieckiego doszło do strzelaniny.

19 maja kierowcy jadący autostradą poinformowali policję, że przy zjeździe na Grodzisk Mazowiecki zaparkowano kilka samochodów i słychać było strzały.

Funkcjonariusze na miejscu zastali jeden samochód i pięciu mężczyzn, część z nich była dotychczas notowana. Według ich relacji nie było żadnej strzelaniny, jednak policjanci znaleźli na jezdni łuski różnego kalibru.

Obecnie trwają poszukiwania świadków zdarzenia i osób, które mogły zostać ranne.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 23

23 odpowiedzi na “Strzelanina na A2?”

  1. Siara pisze:

    Gang Mutantów z Piastowa wrócił

    • Batmen pisze:

      Biorą wszystko! Przejmują sąsiednie miasta! Nie cofną się przed zajęciem Gotham! Trzeba uciekać!

  2. Rado pisze:

    W Grodzisku kręcono western ?

  3. Daniel pisze:

    Przecież jak ktoś trafi do szpitala z raną postrzałową to oni z automatu wzywają służby mundurowe.
    Poszukajcie lepiej u okolicznych weterynarzy.

    • Czarek pisze:

      Po co? Chirurdzy mieszkają w szpitalach? Kto wyleczył po strzelaninie w Parolach Roberta Cieślaka przez co zginęło w sumie kilkanaście osób? Jak przyjezdza sześciu gangsterów czy tam jeden do domu chirurga to nigdy nie wezwie Policji. Dlatego w prasie nigdy nie czytaliście o tym, że Dziad z Ząbek był postrzelony a opiekowała się nim pielęgniarka z Pruszkowa.

  4. olo pisze:

    Policja powinna nie przeszkadzać i potem dobić resztę ,mała strata dla społeczeństwa ! a potem zmielić i na nawóz !

  5. Superb pisze:

    Różne gatunki ryb mogą mieć łuski nie koniecznie identyczne.

  6. Batumi pisze:

    Ślady strzału na osobie trzymającej broń można ujawniać czułymi metodami laboratoryjnymi na ręku strzelającego, a czasem na jego garderobie. Można czasem ujawnić w obrębie garderoby ślady stykania się użytej broni z fragmentami kieszeni, koszuli na brzuchu lub z tyłu w okolicach paska.
    Ujawniając ślady związków nitrowych na rękach trzeba zwracać uwagę, czy ich topografia wskazuje na strzelenie z broni o określonej budowie, czy też może wynikać np. z czyszczenia broni palnej. Zdarzyć się może, iż po strzale np. z przyłożenia do nieosłoniętego ciała na strzelającym (ewentualnie również na broni) osadzą się rozpryski krwi. Jeżeli takiego badania nie było to śmiech na sali.
    W podwarszawskich gangach jest zazwyczaj motocyklista przywożący i zabierający broń przed ewentualnym przyjazdem Policji. Wtedy zostają tylko łuski i cieszący twarz gansgterzy. W plecaku takiego motocyklisty znajduje się zazwyczaj kilka jednostek broni palnej. Z tego co powszechnie wiadomo tonorma np w grupie mokotowskiej, piastowskiej czy ożarowskiej.
    Wiecie natomiast czemu gangi strzelają przy trasie? Potem wychodzi, że w tym miejscu logowało się 1800 telefonów.

  7. ale beka pisze:

    proce na kamienie se porobiły, a łuski dla podpuchy.

  8. Szymek pisze:

    Mutanci wrócili?

  9. Arbiter pisze:

    To pewnie Gang Mutantów, w którym przywództwo objął Mirosław Sz. Trzeba sprawę szybko wyjaśnić zanim dojdzie do większej wojny gangów.

  10. Abadon pisze:

    Chłopaki testowali kapiszony z odpustu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły