Strzały w Raszynie. Podejrzany nadal poszukiwany.

Raszyn

We wtorek, 22 czerwca około godziny 11.00 doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Kierowca Renaulta nadal poszukiwany.

Policjanci zatrzymali auto, którym poruszał się mężczyzna będący od dłuższego czasu pod obserwacją Wydziału Kryminalnego, co potwierdził rzecznik Komendy Stołecznej Policji Sylwester Marczak w relacji dla TVN Warszawa. Doszło do próby potrącenia funkcjonariusza. Policjanci użyli broni służbowej, a kiedy mężczyzna zaczął uciekać, ruszyli w pościg. Po kilkuset metrach podejrzany porzucił samochód i kontynuował ucieczkę na piechotę. Na miejsce został wysłany pies tropiący oraz śmigłowiec. Jak czytamy w informacjach TVN Warszawa – przed godziną 18.00 Rafał Markiewicz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji – mężczyzny nadal nie udało się zatrzymać. Sylwester Marczak zapewnił, że w poszukiwania zaangażowani są policjanci z ościennych jednostek.

Nieoficjalnie wiadomo, że obława przeniosła się w kierunku Milanówka. O jej efektach będziemy Was informować.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Wawa Hot News.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 9

9 odpowiedzi na “Strzały w Raszynie. Podejrzany nadal poszukiwany.”

 1. Kompromitacja pisze:

  Parodia policji

 2. ABW pisze:

  Brawo Policja !

 3. paca pisze:

  Zatrzymali auto ale odjechał jeszcze kilkaset metrów. Od dluższego czasu obserwowali go a teraz nie wiedzą gdzie jest. Zabili go i uciekł.
  Kto słuchał Ciarki a zwłaszcza Marczaka tego już mowa policyjna nie zadziwi. Nikt nas nie przekona że czarne jest czarne……..

 4. Ferdynand Kiepski pisze:

  Jak poszukiwany jak typek w pierdlu siedzi

 5. KomsomolskajaPrawda pisze:

  niezła akcja, „nieoficjalnie wiadomo, że obława przeniosła się w okolice Milanówka” 🙂 ?!
  No widać, że TVN i policja to jedna KOMUNISTYCZNA śmietanka !

  • Grabarz pisze:

   Brwinowianin na czele Policji stoi minister Mariusz Kamiński. Podważasz jego kompetencje oraz autorytet umiłowanego przywódcy, który go mianował?

  • qwe pisze:

   Wiadomo, dlatego że na flightradarze można sobie obserwować aktualnie latające samoloty i in., więc to żadna tajemnica, że policyjny helikopter krążył nad Milanówkiem w tym dniu.

  • Mb pisze:

   Tylko baranie TVN nie jest komuństyczny kolejny debil z pisu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły