Street workout w gminie Michałowice

Michałowice

Miłośnicy aktywnego spędzania czasu i ćwiczeń siłowych maja powody do zadowolenia, W dwóch strefach rekreacji w gminie Michałowice pojawią się urządzenia do street workoutu.

Street workout zyskuje coraz większą rzeszę fanów. I nie ma się co dziwić, bo to forma aktywności fizycznej łącząca przyjemne z pożytecznym. Do ćwiczeń nie potrzebujemy wiele, wystarczą elementy miejskiej architektury lub specjalne konstrukcje z drążków. Dodatkowo wszystkie ćwiczenia wykonujemy na świeżym powietrzu. Urządzenia montowane są głównie w parkach i w pobliżu zieleńców więc dodatkowo możemy podziwiać zieleń.

Niebawem w nowe urządzenia do street workoutu wzbogaci się gmina Michałowice. Zestawy zostaną zamontowane w dwóch strefach rekreacji: w Michałowicach i nad zalewem w Komorowie. – Na razie trwają prace przygotowujące podłoże, ale niebawem już będzie można korzystać z zestawów i rozwijać swoją tężyznę fizyczną – informuje michałowicki magistrat.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.