Strażnicy zlikwidowali nielegalny komis

Uncategorized

Na publicznym parkingu przy ul. Królewskiej, naprzeciwko stacji paliwowej Bliska, wystawiane były samochody na sprzedaż. Wielu mieszkańców Grodziska Mazowieckiego irytowało to, że pojazdy blokowały miejsca postojowe. Sprawą zajęła się straż miejska.

– Właściciel aut na sprzedaż znalazł sobie darmowe miejsce na wykonywanie działalności gospodarczej. W bardzo dogodnym i widocznym miejscu, czyli na parkingu przy ulicy Królewskiej parkował samochodami na miejscach postojowych – informują grodziscy strażnicy. – Za szybami aut umieszczał kartki o ich sprzedaży – dodają. 

Tym samym mężczyzna blokował miejsca przeznaczone dla mieszkańców i interesantów zakładu gazowego znajdującego się przy ul. Miłej. Niestety właściciel aut zapomniał, że potrzebuje zgody zarządcy terenu na wykorzystywanie go do celów zarobkowych. 

W sprawie tej interweniowali strażnicy miejscy. W efekcie pojazdy zostały usunięte z parkingu, było ich osiem.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.