Straż miejska w Milanówku ma nowy samochód

Milanówek

Opel Combo Life to nowy nabytek milanowskich strażników miejskich. Nowy radiowóz ułatwi funkcjonariuszom codzienną pracę.

W połowie ubiegłego tygodnia do Milanówka trafił nowy radiowóz dla strażników miejskich. Opel Combo został przystosowany do specyfiki pracy straży miejskiej. Pojazd jest oznakowany, przystosowany do przewozu osób agresywnych, wyposażony w sygnały dźwiękowe i świetlne pojazdu uprzywilejowanego, posiadający np. dodatkowe oświetlenie wewnętrzne, pozwalające na sporządzanie dokumentacji po zmroku, miejsce dedykowane pod torbę ratowniczą PSP R-1.

– Radiowóz w nowej odsłonie będą mogły obejrzeć dzieci i uczniowie szkół podczas zajęć profilaktycznych w tematyce omawiania pracy strażników miejskich, w tym ekopatrolu, czy też przy prezentacjach z pierwszej pomocy medycznej prowadzonych przez ratowników medycznych pracujących w naszych szeregach – informują milanowscy strażnicy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 10

10 odpowiedzi na “Straż miejska w Milanówku ma nowy samochód”

 1. Renifer Lopez pisze:

  „został przystosowany do specyfiki pracy straży miejskiej” ma kuszetki do spania?

 2. Kot Prezesa pisze:

  Brawo, nareszcie jeszcze tylko płyta z Zenkiem M. w odtwarzaczu i już będę spał spokojnie.

 3. Logiczny pisze:

  To teraz w trasę i niech wlepiają mandaty za brak maseczek !

  Ludzie noście te maseczki, jeśli nie pomagają to nic się stanie, jeśli pomagają to ratujecie innym życie ! To chyba proste jaką decyzję należy podjąć !

  • Anonim pisze:

   A jeżeli trują bo zostały wcześniej wypsikane chemtrailsami? Nie przyszło ci do głowy że maseczka nawet uszyta ze starej spódnicy babki kiepskiej ma na celu kontrolę nad społeczeństwem i ostateczna sprzedaż sklepu z butami Kai Nowackiego Niemcom?

 4. Wozidupa pisze:

  Wow

 5. Strażak Wiejski pisze:

  W Pruszkowie Straż Miejska to Patrol EKO, wypisywanie mandatów za złe parkowanie, a reszta to pozorowanie pracy (tak, tak, P. Prezydencie Sipiera), no chyba że idzie procesja na Boże Ciało, to staną z „lizakami” i zamkną ruch ewentualnie…

  • zgred pisze:

   Ciekawe dokąd wożą słabowite gołąbki do których przyjeżdżają na wezwanie wrażliwych pań. Zdaje się, że do Ptasiego Azylu na terenie warszawskiego ZOO. Niezła fatyga. A gdyby tak podwieźć czasem starszą schorowaną osobę gdziekolwiek to na to procedura się nie znajdzie.

 6. Radek pisze:

  Myslalem ze ten nowy samochod to elektryczna Syrena Bosto !

 7. Prawdę Wam powiem pisze:

  Można będzie na zakupy w ciągu dnia podjechać. Jakieś graty wieczorem w domu przewieść. No i w cieniu jak człowiek w czasie służby posiedzieć a nie jak cwok krawężniki szlifować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły