Stłuczka na skrzyżowaniu Berenta i Kościelnej

Pruszków

Uwaga kierowcy. Na skrzyżowaniu ulic Berenta i Kościelnej w Pruszkowie zderzyły się dwa samochody osobowe. Przejazd przez skrzyżowanie jest utrudniony.

Około godziny 17.30 na wspomnianym skrzyżowaniu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Informacje oraz zdjęcie otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników.

Na miejscu jest straż pożarna oraz straż miejska. – Mogę jedynie potwierdzić informacje o zdarzeniu. Na miejsce skierowany został patrol policji. Więcej szczegółów będę mogła przekazać po zakończeniu czynności policyjnych – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

AKTUALIZACJA 18:15
– Skoda zderzyła się z samochodem marki hyundai. Nikomu nic się nie stało. Zdarzenie zakończyło się mandatowo – informuje podkom. Kańka.

Przejazd przez skrzyżowanie jest utrudniony. Kierowcom radzimy omijać to miejsce.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 18

18 odpowiedzi na “Stłuczka na skrzyżowaniu Berenta i Kościelnej”

 1. leon melon pisze:

  anemik : panie kierowniku żółwie mi uciekły .
  kierownik : jak to się stało?
  anemik : otworzyłem klatkę , a one myk myk wybiegły

 2. Anonim pisze:

  Akurat te babsko to nie z Pruszkowa tak to jest jak ktoś jeździ na czuja bo nie zna przepisów albo ma wyuczonych kilka tras a znaki przy drodze to tak żeby było ładnie.

 3. Prus pisze:

  Mnie zadziwil jeden z komentarzy na forum pruszkowskim cyt.”to nie jest wcale takie oczywiste skrzyżowanie”.
  Strach sie bać takich kierowców.

 4. 66 pisze:

  To przez PiS ludzie nie uważają.

 5. Xiao7 pisze:

  Więcej hejtu!!! Więcej Nienawiści w komentarzach!!! Więcej przepychanek politycznych!!!
  Bez takich komentarzy pod każdym artykułem to dzień stracony!!!

  Wyzywacie kogoś od Wsioków, Słoików, PISiorów i POpaprańców, i nie zdajecie sobie sprawy że sami na takich prezentujecie się poprzez swoje komentarze. Do tego domagacie się by uznawać was za Inteligentnych ludzi.

 6. Kpt Nemo pisze:

  Proponuję zrobić tam rondo pasy do skrętu w lewo i sygnalizację świetlną 😁😁😁😁😁😁😁😁

 7. Kierowca pisze:

  Ale pokaż totalnego braku umiejętności jazda samochodem. A można było się rozpędzić i przejechać bez wypadku to jak zwykle leszcze sobie zwolnią i powoli w kogoś wjadą.

  • Belzebub pisze:

   Przestań pieprzyć o tym tempie jazdy. Rozumiem że należysz do tej grupy kierowców którzy jeżdżą szybko i bezpiecznie.
   Znałem takich. Teraz leżą na cmentarzu i to nie byłoby najgorsze bo w końcu sami się wyeliminowali ale leżą tam też ofiary ich szybkiej i „bezpiecznej” jazdy. Mam nadzieję że nikt przez ciebie nie zginie. A jak sam będziesz śmiertelną ofiarą swojej głupoty to nikt nie zapłacze.

   • JJ pisze:

    NIe ma co się do niego pruć, to jest prawdopodobnie chory psychicznie człowiek, który ciągle wypisuje tu to samo.

    • Kierowca pisze:

     Jeżdżę już tyle lat i uniknalem tylu wypadków, ze naprawdę nie rozumiem tej fali hejtu. To nie przeze mnie ludzie giną bo ja się skupiam i minimalizuje ryzyka. Ludzie giną przez tych którzy nie myślą. Jakiś czas temu widziałem jak jeden gość skasował trzy auta które zatrzymały się na czerwonym – ten gość nie grzał – on po prostu nie patrzył co się dzieje. I co tym trzem autom ze jechały z prędkością 0 km/h?
     Ostatnio byli potrącenie na pasach, mi kiedyś matka z córką nie patrząc weszły pod koła 5 metrow przed pasami – prosto pod samochód (mimo ze wyglądały jakby szły do tych pasów) . Byłem czujny i odbiłem mimo iż jechałem wtedy 70km/h przy ograniczeniu do 50 i miałem pierszenstwo nad nimi. Tacy jak wy w takiej samej sytuacji po n prostu by w nie wyjechali z prędkością 40 km/h (ograniczenie było 50).
     Jasne gdyby mi się nie udało to może trup ale z drugiej strony wystarczy żeby każdy nabrał szacunku do drogi i nie robił głupich manewrów.
     80% mojej jazdy to unikanie innych kierowców którzy robią głupie rzeczy.

   • Kierowca pisze:

    Skoro leżą na cmentarzu to nie jeździli szybko i bezpiecznie. Ty jesteś głupi czy nie umiesz myśleć logicznie? Pewnie dlatego jest tyle stluczek i wypadków skoro takie macie pojęcie o bezpieczeństwie.

 8. Anonim pisze:

  Przyjechali ze wsi wzięli kredyt na mieszkanie tyrają po 12 godzin na wieś z powrotem zawsze będziecie wsiurami

 9. pap pisze:

  Pośpiech ku…a pospiech

  • X pisze:

   Raczej brak pospiechu. Wiesz ile czasu marnuje taki wypadek?
   Moim zdaniem sprawca chciał się pochwalić ze go stać na naprawę i ze nie ma nic bardziej produktywnego do roboty. A ze przy okazji jeszcze temu drugiemu popsuł dzień to jakby to powiedział Belzebub „dwie pieczenie na jednym ogniu”.

 10. Szymek pisze:

  Szybciej jeszcze jezdzijcie ludziska.

  • Kierowca pisze:

   No jak zaczną jeździć szybciej i uważniej to będą mieli tak jak ja: całe życie ani jednego wypadku, stłuczki, obtarcia, a i w domu szybciej po pracy będziesz.
   Problem ze jeżdżą powoli, z tej powolnosci przestają skupiać się na drodze, nie szanują drogi i istotnych przepisów jak np. zasady pierszenstwa i stąd wypadki.

  • MrX pisze:

   Nie wiem czy się znasz cokolwiek na motoryzacji, ale tam takim samochodom jak na zdjęciu ciężko się rozpędzić bo nie ma gdzie. Na oko (patrząc po uszkodzeniach) jechali ze 15-30 na godzinę, a tam 50 można.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły