Stłuczka na Jerozolimskich, wypadek na A2

Region

Trudne popołudnie dla kierowców. Około godz. 16.00 na autostradzie A2 w rejonie węzła Pruszków doszło do wypadku. W tym samym czasie na Al. Jerozolimskich w Pruszkowie doszło do stłuczki.

Na autostradzie na nitce w kierunku Grodziska zderzyły się dwa samochody. – Kierowca opla nie zdążył wyhamować i uderzył w jadące przed nim audi. Jedno z aut wylądowało na barierach. Kierowca opla z urazem ręki został przewieziony do szpitala – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. 

Natomiast w rejonie skrzyżowania Al. Jerozolimskich i ul. Bohaterów Warszawy w Pruszkowie doszło do kolizji. – Jadący od strony grodziska kierowca ustępował miejsca pojazdowi uprzywilejowanemu. Kierowca auta jadącego za nim nie zdążył wyhamować i uderzył w pierwszy z pojazdów. Nikt nie został poszkodowany, a sprawca kolizji otrzymał mandat – informuje podkom. Karolina Kańka.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.