Stawy Walczewskiego jeszcze piękniejsze

Grodzisk Maz.

Na początku września Gmina podpisała umowę na budowę kolejnych elementów, zagospodarowujących teren wokół Stawów Walczewskiego.

Będzie to pierwszy etap realizacji w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Wykonawca, firma SORTED sp. z o.o. z siedzibą w Chyliczkach, wykona m.in. nawierzchnię drewnianą wokół boisk do piłki plażowej, domki na palach oraz pomosty wiszące pomiędzy nimi, a także pięć altan. Ponadto dostarczy i zamontuje elementy małej architektury, jak: pergole, tablice informacyjne i edukacyjne oraz budki lęgowe.

Koszt inwestycji to 1 164 291,75 zł brutto, a termin realizacji do połowy października 2020 r.

 

MS/Grodzisk.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 11

11 odpowiedzi na “Stawy Walczewskiego jeszcze piękniejsze”

 1. AvP pisze:

  Trzeba zmienić władze Pruszkowa to może się wtedy poprawi. Obecna władza umie tylko następny blok postawić nic po za tym.

 2. KK pisze:

  A w Pruszkowie półśrodki

 3. Piotrek pisze:

  A w Pruszkowie „cichosza”

  • Maria pisze:

   Niestety i to jest smutne 🙁

  • JA pisze:

   Właśnie wróciłam z Grodziska i widziałam Stawy Walczewskiego,powiem szczerze jest super, teren świetnie zagospodarowany, czysto, kwiaty, ubikacja, boiska, a Pruszków dno, brud. Włodarze nie robią nic, kompletnie nic. Szkoda.

   • Emka pisze:

    Zgadzam się z Panią. Pamiętam jak obecny pan prezydent nagrywał filmiki i zapowiadał usuwanie wraków z ulic. Wraki usunięte ale brud pozostał. Może warto teraz takie filmiki panu prezydentowi nagrywać żeby w końcu coś z tym zrobił?

    • Mariusz pisze:

     Usunal wraki? Ile sztuk? Bo ja w swojej okolicy widze te same gnijace wraki od kilku lat w tych samych miejscach.

     • Emka pisze:

      @Mariusz o widać z jaką skutecznością to robił. Pod publiczkę szopkę urządził, a teraz szkoda gadać…

 4. bbs pisze:

  pół litra mozna machnąć ?

 5. Lidka pisze:

  Grodzisk pięknieje. Brawo dla Włodarzy, tak trzymać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły