Stadion Miejski w Piastowie z nowym oświetleniem

Piastów

Stadion Miejski im. Janusza Kalbarczyka w Piastowie ma już nowe oświetlenie. Na boisku zainstalowano najnowszej generacji lampy ledowo-matrycowe o mocy 1000 W.

Kolejnym etapem miejskiej inwestycji będzie budowa zadaszenia trybun wraz z instalacją paneli fotowoltaicznych, dzięki którym magazynowana energia elektryczna posłuży do zminimalizowania kosztów oświetlania stadionu.

Zawodniczki i zawodnicy będą mogli odbywać treningi na płycie boiska nawet po zmroku, co ma szczególne znaczenie w zbliżającym się sezonie jesienno- zimowym.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Stadion Miejski w Piastowie z nowym oświetleniem”

 1. Anonim pisze:

  Ile to luxów, bo jestem słaby z fizyki ?

 2. Denis pisze:

  Może tym razem oświecą włodarzy naszego miasta. Pieniądze wydawane na bzdury a nie ma dla nauczycieli w SP . Odchodzą do innych szkół a Piastow najgorszy w powiecie.

 3. W-wa pisze:

  Będzie Ekstraklasa

 4. zadowolony pisze:

  No i super!

 5. Ziuteeek pisze:

  Wszystko super ale ja mając 32 lata i nie będąc zawodnikiem takiej drużyny to już nie mogę tam pograć …. Ehhhh

  • Adam pisze:

   I dobrze bo byś zrujnował to boisko, a ma służyć innym, a nie wszystkim. Za to wszyscy mogą przyjść i zobaczyć kto i jak gra.

   • Eldorado pisze:

    Ale jak treningi odbywają się na boisku szkolnym, to już ok. Parę razy widziałem, jak dzieciaki z bloków zawracały, bo „pilkarze” grają….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły