Znicz Basket ponownie triumfuje

Koszykarze Znicza Basket Pruszków odnieśli kolejne zwycięstwo. Tym razem pokonali drużynę GKS Tychy.

Zespół z Tych zawitał do Pruszkowa w mocno osłabionym składzie. Wielu koszykarzy nie mogło wystąpić w tym spotkaniu z powodu choroby. Mimo braków kadrowych zespół z Tych po pierwszej kwarcie tracił do gospodarzy zaledwie trzy punkty (19:16).

W kolejnych odsłonach spotkania inicjatywę na parkiecie przejęła drużyna Znicza Basket Pruszków. Dzięki doskonałej dyspozycji i dobrej zespołowej grze już w drugiej kwarcie pruszkowianie powiększyli przewagę nad przyjezdnymi do dziewięciu punktów (40:31).

W drugiej połowie meczu Znicz kólował na parkiecie, sukcesywnie zdobywając punkt po punkcie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 83:60. Najlepszym zawodnikiem spotkania został Michał Sokołowski, który zdobył 18 punktów, odnotował 5 zbiórek i 1 asystę.

MKS Znicz Basket Pruszków – GKS Tychy 83:60 (19:16; 21:15; 23:15; 20:14).