Znicz zremisował z Wolfsburgiem

Piłka Nożna

Znicz Pruszków ma za sobą kolejny sparing. Na własnym obiekcie żółto-czerwoni zremisowali 1:1 z VfL Wolfsburg II.

Piłkarze Znicza mają za sobą zgrupowanie w Trzciance, gdzie przez tydzień szlifowali formę przed startem nowego sezonu. Żółto-czerwoni rozegrali również sparing z Berliner AK 07. Niemcy nie pozostawili złudzeń zawodnikom z Pruszkowa i wygrali 2:0.

Po powrocie ze zgrupowania żółto-czerwoni zaprezentowali się w sparingu z drugą drużyną VfL Wolfsburg. Po ambitnej walce Znicz zremisował 1:1. Bramkę dla pruszkowskiej drużyny zdobył Przemysław Kita. Warto wspomnieć, że VfL Wolfsburg II jest mistrzem Regionalligi Nord, czyli rozgrywek czwartoligowych.

W starciu z niemiecką drużyną w barwach Znicza zaprezentowało się kilku zawodników, którzy mogą wzmocnić zespół. Na placu gry pojawił się Kamil Radulj, który ostatnio występował w Stali Mielec. Szansę dostał także Mateusz Żebrowski z Wigier Suwałki. Kolejny raz sztab Znicz przyglądał się Piotrowi Azikiewiczowi i Arkadiuszowi Ciachowi.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.