Znicz Pruszków w nowej odsłonie

Piłka Nożna

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników Znicza Pruszków. Klub właśnie odświeżył swoją stronę internetową. Oprócz zmiany szaty graficznej dodano kilka ciekawych funkcjonalności.

Pruszkowski klub piłkarski ma rzesze oddanych fanów. Wierni kibice nie tylko wytrwale dopingują zawodników w trakcie spotkań na stadionie przy Bohaterów Warszawy 4, ale również chętnie czytają o zmianach w klubie, przygotowaniach do poszczególnych spotkań czy oglądają relacje z konferencji prasowych. Teraz odszukanie interesujących ich wzmianek na stronie klubu będzie dużo łatwiejsze.

Nowa odsłona jest przejrzysta i bardzo intuicyjna. Znajdziemy na niej informacje o pierwszym klubie, sponsorach oraz niezwykle popularnej w naszym regionie akademii piłkarskiej. Ciekawym rozwiązaniem jest licznik, który odmierza czas do najbliższego spotkania. Tu przypominamy: Znicz Pruszków już jutro (w sobotę, listopada) zmierzy się z Okocimskim Brzesko na własnym stadionie. Uruchomiono również zakładki sklep, kanał TV.

Dodatkowo klub informuje, że trwają prace nad uruchomieniem serwisu transakcyjnego, który umożliwi zakup biletów on-line.

Nowy serwis Znicza Pruszków jest dostępny pod wcześniejszym adresem zniczpruszkow.com.pl.

Relacje ze spotkań Znicza nadal będzie można znaleźć na portalu WPR24.pl i Gazety WPR. Jesteśmy bowiem patronem medialnym klubu.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.