Zaproszenie na turniej tenisa stołowego

Tenis Stołowy

KS Lima Pruszków to męska drużyna tenisa stołowego. W najbliższą niedzielę rozegra ostatnie spotkanie przed przejściem do II ligi. Ten sukces zawodnicy chcą świętować w szczególny sposób.

Pruszkowska ekipa pokonała niedawno swoich rywali, w tym KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) i tym samym weszła do II ligi mężczyzn Mazowsza. . Z okazji tego awansu oraz zakończenia sezonu 2020/2021 KS Lima Pruszków zaprasza wszystkie dzieci do lat 16 na Turniej Tenisa Stołowego o puchar Starosty Pruszkowskiego Krzysztofa Rymuzy. Turniej odbędzie się 13 czerwca o godzinie 14.00 w hali sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych przy ul. Gomulińskiego 2 w Pruszkowie. Zapisy na zawody będą przyjmowane tego samego dnia do godz. 13.45. Wydarzenie jest darmowe. Uwaga! Dla najmłodszego uczestnika zawodów przewidziana jest nagroda specjalna!

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Zaproszenie na turniej tenisa stołowego”

  1. Anonim pisze:

    Czy w Pruszkowie grają gdzieś dorośli, ale nie będący w Lidze?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły