Zaprojektuj logo mistrzostw

Łyżwiarstwo Szybkie

Znana łyżwiarka szybka Luiza Złotkowska zachęca dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Zadanie zaprojektować logo Mistrzostw Polski w Łyżwiarstwie Szybkim!

– Dzieci to przyszłość, ale ich marzenia, i realizacja tych marzeń – to zadanie nas, dorosłych. Stąd pomysł na konkurs „Lubię Łyżwy”. Zadanie – klasa (V-VIII szkoła podstawowa) musi zaprojektować logo Mistrzostw Polski w Łyżwiarstwie Szybkim, które odbędą się 22-23.12.2018 i nagrać klip promujący ideę fair play. Zwycięska klasa pojedzie na mistrzostwa Polski, będzie nocować w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale, weźmie też udział w zajęciach i spotkaniach ze znanymi sportowcami – informuje Luiza Złotkowska.

Jak zaznacza Złotkowska zadaniem konkursu jest promowanie wśród uczniów aktywności sportowej i artystycznej oraz zachęcić dzieci i młodzież do refleksji nad ideą fair play. Wszystkie informacje na temat znajdziecie na stronie www.lubielyzwy.pl

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.