Zakościelna ze złotem

Siatkówka

Kolejny sukces Barbary Zakościelnej. 18-letnia siatkarka zdobyła złoty medal mistrzostw Polski juniorek w barwach LTS Legionovia.

Zakościelna poszła w świat i odnosi sukcesy. Pierwsze kroki na siatkarskiej drodze utalentowana przyjmująca stawiała w naszym regionie. Grała w Sparcie Grodzisk Mazowiecki i GLKS-ie Nadarzyn. W 2015 roku trafiła do zespołu z Legionowa, który słynie z pracy z młodzieżą.

Już w pierwszym roku gry w nowych barwach cieszyła się ze złota mistrzostw Polski. Zakościelna jest wyróżniającą się postaci w drużynie Legionovii. 18-latka ponownie może świętować wywalczenie złotego medalu. W finale tegorocznych mistrzostw Polski Legionovia pokonała Pałac Bydgoszcz 3:0.  

Kariera Zakościelnej zmierza w dobrą stronę. Z pewnością sukcesy 18-latki to powód do dumy dla trenerów z Grodziska i Nadarzyna, a zarazem potwierdzenie, że w Sparcie i GLKS-ie pracują fachowcy z najwyższej półki. Sukces Basi Zakościelnej cieszy. Wszyscy trzymają kciuki za jej kolejne osiągnięcia i rozwój.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.