Z Podbeskidzia do Znicza

Piłka Nożna

Znicz Pruszków wzmacnia defensywę. Przez najbliższy sezon w zespole żółto-czerwonych będzie występował Bartosz Jaroch.

21-latek zwiększy rywalizację na prawej stronie obrony w ekipie prowadzonej przez Andrzeja Prawdę. Mimo młodego wieku Jaroch zdobył już doświadczenie na poziomie ekstraklasy. W barwach Podbeskidzia Bielsko-Biała zaliczył sześć występów na najwyższym poziomie rozgrywek.

Defensor trafił do Pruszkowa na zasadzie wypożyczenia z ekipy Górali. W Bielsku-Białej uznano, że dla zawodnika najważniejsza jest regularna gra. Po spadku z ekstraklasy w Podbeskidziu doszło do wielu zmian. Z klubem pożegnało się kilkunastu piłkarzy, w kadrze pojawili się również nowi gracze. Sztab szkoleniowy wzmocnił defensywę, w której zabrakło miejsca dla Jarocha.

21-letni piłkarz będzie występował w Pruszkowie do końca bieżącego sezonu. Jaroch zna smak rywalizacji w I lidze, gdzie występował w sezonie 2014/15 w barwach Olimpii Grudziądz.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.