Wygrany sparing Znicza

Piłka Nożna

Żółto-czerwoni wygrali drugi sparing w trakcie przygotowań do rundy wiosennej. Zespół Dariusza Kubickiego pokonał Pelikana Łowicz 1:0.

Znicz ciężko pracuje, aby na wiosnę wydostać się ze strefy spadkowej i utrzymać w I lidze. Trener Dariusz Kubicki testuje różne rozwiązania taktyczne. W spotkaniu z Pelikanem po raz pierwszy w żółto-czerwonych barwach zaprezentował Damian Jakubik. Szkoleniowiec przyglądał się również kilku testowanym zawodnikom. Znicz poradził sobie z trzecioligowcem i zwyciężył 1:0 po bramce Adriana Paluchowskiego.

To drugi wygrany sparing pruszkowskiej drużyny w przerwie zimowej. Tydzień temu Znicz pokonał Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4:1. 

Kolejny mecz sparingowy podopieczni Kubickiego zagrają 28 stycznia. Z kolei 31 stycznia udadzą się na zgrupowanie do Władysławowa-Cetniewa.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.