Wiśniewski odszedł ze Znicza

Piłka Nożna

Bartosz Wiśniewski w rundzie wiosennej nie będzie bronił barw Znicza Pruszków. 30-letni pomocnik zasilił szeregi Polonii Warszawa.

Zawodnik występował w Pruszkowie zaledwie po pół roku. Latem 2015 roku Wiśniewski zawitał do Znicza po ponad ośmioletniej przerwie. W tym czasie bronił barw Wisły Płock, Sandecji Nowy Sącz i Dolcana Ząbki. Było to już trzecie podejście pomocnika do występów w Pruszkowie, jednak chyba najmniej udane.

W rundzie jesiennej Wiśniewski spędził na boiskach II ligi zaledwie 182 minuty. Więcej pomocnik występował w IV lidze, gdzie zagrał w 10 spotkaniach, w których zdobył 3 bramki i zaliczył 5 asyst.

Wiśniewski rozwiązał za porozumieniem stron ze Zniczem Pruszków i przeniósł się do III ligi. W rundzie wiosennej 30-letni zawodnik przywdzieje koszulkę warszawskiej Polonii.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.