Turniej o Puchar Burmistrza

Uncategorized

Czas na piłkę nożną w odsłonie halowej, czyli futsal. 5 marca w hali sportowej przy ul. Westfala 3a odbędzie się turnieju o Puchar Burmistrza Grodziska Mazowieckiego.

Z pewnością wielu paniom bliski jest tekst piosenki Marii Koterbskiej. „Bo mój chłopiec piłkę kopie, wczoraj bramki strzelił dwie, od niedzieli do soboty ciągle tylko mecz, mecz, mecz”. Nie da się ukryć, że mężczyźni mają słabość do futbolu. Jedni skupiają się wyłącznie na oglądaniu, inni chcą być również aktywni. Ujemne temperatura i śnieg wcale nie muszą być problemem, gdy nieopodal znajduje się hala sportowa. Od grudnia do końca lutego trwają rozgrywki Grodziskiej Halówki. Po ośmiu kolejkach liderem jest zespół Osiedlówka 720.

Na koniec rywalizacji przewidziano wielki finał. 5 marca w hali przy ul. Westfala 3a zostanie rozegrany turniej o Puchar Burmistrza Grodziska Mazowieckiego w futsalu. Udział mają zapewniony drużyny, które uczestniczą w rozgrywkach Grodziskiej Halówki. Te zostaną rozstawione w fazie pucharowej. Ale emocji nie zabraknie, bo w turnieju mogą wziąć udział inne zespołu. Zgłoszone zespołu będą miały dłuższą drogę, gdyż rywalizację zaczną od fazy grupowej.

Warto zebrać drużynę i spróbować swoich sił. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 lutego pod adresem: kreatorsport@gmail.com. Koszt 150 zł. Każda drużyna zagra minimum 3 spotkania po 20 minut.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.