Trenerski debiut w meczu z liderem

Piłka Nożna

​To będzie ciężki weekend dla naszych czwartoligowców. Ożarowianka zagra w Sulejówku, natomiast rezerwy Znicza czeka wyjazd do Grójca, na mecz z liderem rozgrywek.

Chwilę oddechu złapią z kolei piłkarze z Ład, którzy w 4 kolejce spotkań pauzują. Z pewnością wiele zdrowia na murawie zostawią pruszkowianie. Znicz pod wodzą nowego szkoleniowca – Tomasza Sokołowskiego czeka arcytrudny mecz z Mazowszem, które już na początku sezonu udowadnia, że poważnie myśli o promocji do wyższej klasy rozgrywkowej. Ekipa prowadzona przez Bolesława Strzemińskiego odniosła komplet zwycięstw i nie ukrywa, że dziś również interesują ją wyłącznie trzy punkty. Trudno natomiast spodziewać się, że cudów – po niespełna tygodniu treningów z zespołem – dokona Sokołowski. Jeśli pruszkowianie nie poprawią gry w defensywnie ciężko im będzie o wywiezienie chociażby „oczka” z Grójca.

Łatwego zadania nie będzie miała również Ożarowianka. Victoria Sulejówek, która rozgrywki rozpoczęła od drugiej serii spotkań, ma na koncie już cztery punkty i ponownie liczy na autu własnego terenu. A w Sulejówku gra się ciężko, o czym w poprzednim sezonie przekonało się dziesięć zespołów, które do domu wracało na tarczy.

W V lidze natomiast emocji nie powinno zabraknąć w Raszynie, gdzie rozpędzony miejscowy KS podejmie Laurę Chylice. W Grodzisku Mazowieckim natomiast piłkarze Chlebni postarają się o pierwszy punkt w tym sezonie, ale łatwego zadania nie będą mieli, bowiem przeciwko nim wybiegnie… lider – GLKS Nadarzyn. Wyjazdowe mecze czekają Milan Milanówek (w Zielonkach z Sarmatą Warszawa) oraz Błoniankę Błonie (z Koroną Góra Kalwaria). Pauzuje z kolei Piast Piastów.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.