Trampkarze zdobyli wicemistrzostwo

Piłka Nożna

Nieuchronnie zbliża się zima, a więc piłkarze kończą rozgrywki. Tak samo jest w przypadku młodych futbolistów. Dobry sezon zaliczył Znicz Pruszków 2001A.

Zespół prowadzony przez Grzegorza Szokę wywalczył wicemistrzostwo ekstraligi trampkarzy w województwie mazowieckim. Bezkonkurencyjna okazała się Legia Warszawa, która zdeklasowała wszystkich rywali. Znicz stracił do ekipy ze stolicy aż 17 punktów.

Na koniec rozgrywek podopieczni Grzegorza Szoki udali się na mecz wyjazdowy do Radomia. W spotkaniu z Radomiakiem przyjezdni z Pruszkowa wywalczyli trzy punkty. Zwycięską bramkę dla Znicza zdobył Adam Bytniewski. 

Jak wyglądał cały sezon w wykonaniu Znicza 2001A? Podopieczni trenera Szoki zdobyli 23 punkty. Warto zauważyć, że ekipa z Pruszkowa więcej bramek straciła niż zdobyła. Bramkarze Znicza 18 razy musieli schylać się, żeby wyjąć piłkę z siatki. Z kolei ze strzelonych goli drużyna cieszyła się trzynastokrotnie.

Znicz rozegrał 14 meczów ligowych, z których siedem zakończyło się zwycięstwem młodych piłkarzy. Ekipa z Pruszkowa odnotowała pięć porażek i dwa remisy. Najlepszym strzelcem zespołu został Kamil Puczkowski, który pięć razy pokonywał bramkarzy rywali. Z kolei Jakub Bozik zasłużył na miano króla asyst. Zawodnik trzykrotnie otwierał swoim kolegom drogę do zdobycia gola.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.