W miniony weekend żeńska drużyna koszykarska z Pruszkowa łatwo pokonała przeciwniczki z Płocka. Natomiast Elektrobud-Investment ZB Pruszków przegrywa w drugiej kolejce.

Bardzo udane rozpoczęcie sezonu dla żeńskiej drużyny MKS Pruszków. W pierwszej kolejce pokonały Mon-Pol Płock 82:67. – Mecz był bardzo wyrównany, a o końcowym zwycięstwie zdecydowała ostatnia kwarta, wygrana przez nasz zespół 26:13. Brawa za zwycięstwo dla całej drużyny – czytamy na Facebooku MKS.

Niestety Elektrobud-Investment ZB Pruszków ponosi kolejną porażkę. Zawodnicy z Pruszkowa przegrali z Zetkama Doral Nysa Kłodzko nie trafiając z końcówce meczu czterech rzutów wolnych. Na początku spotkania Znicz Basket prowadził ośmioma punktami, jednak w drugiej kwarcie przegrali 14:28. Ostateczny wynik meczu to 89:87.