Sukces na Mistrzostwach Polski Szkół w Pływaniu

Szkoła Podstawowa nr 6 w Pruszkowie podczas Mistrzostw Polski Szkół w Pływaniu zajęła w klasyfikacji medalowej 4 miejsce.

Zawody odbyły się w dniach 20-21 marca w Raciborzu. Szkoła z Pruszkowa w klasyfikacji medalowej zajęła 4 miejsce w Polsce, natomiast ze szkół mazowieckich była najlepsza.

W startach indywidualnych: Agata Królak zdobyła złoty medal na 50 i 100m stylem dowolnym, natomiast srebro na 100m stylem motylkowym i 200m stylem zmiennym. Michał Stecko zdobył brąz na 200m stylem dowolnym.

Szkołę na zawodach reprezentowała również Martyna Marciniak. Trenerem zawodników jest Łukasz Borkowski.