Start Pogoni przełożony

Piłka Nożna

Fani grodziskiej Pogoni muszą jeszcze poczekać na inaugurację rundy wiosennej. Mecz ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki został przełożony.

Pogoń szykowała się do rywalizacji ze Świtem, która miała odbyć się 6 marca. Mecz zostanie rozegrany miesiąc później. To wynik decyzji Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, który przełożył 18. kolejkę III ligi grupy łódzko-mazowieckiej ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz zły stan boisk. 

Tym samym start rundy wiosennej został przesunięty o tydzień. W ramach 19. kolejki Pogoń zagra na wyjeździe z Energią Kozienice. Mecz odbędzie się 12 marca o godzinie 15.00. Zapewne rozczarowani są kibice, którzy liczyli, że będą mogli rozpocząć drugą część sezonu na własnym boisku.

Wiosną zespół z Al. Mokronoskich powalczy o utrzymanie w III lidze. Po rundzie jesiennej Pogoń zajmuje 11. pozycję w tabeli. Na swoim koncie grodziszczanie zapisali 21 punktów. Dorobek ten stanowi pięć zwycięstw i sześć remisów.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.