Siatkówka w Strzeniówce

Nadarzyn

Siatkówka to jedna z dyscyplin sportowych, w której Polacy od lat święcą triumfy. Już niebawem siatkówka w wersji plażowej zawita także do Strzeniówki.

Cała sprawa wynikła przy okazji wyjątkowego spotkania wójta Nadarzyna. Pod koniec kwietnia Dariusz Zwoliński gościł w Urzędzie Gminy Pawła Zagumnego – mistrza świata i wielokrotnego reprezentanta Polski w siatkówce. Wizytę złożył także Piotr Głogowski – Prezes Zarządu Międzynarodowego Centrum Sportów Plażowych. Ustalono, że w dniach 24-26 czerwca na terenach rekreacyjnych przy letnich basenach w Strzeniówce odbędzie się Puchar Polski Oldbojów w siatkówce plażowej.

W trakcie zawodów kibice mogą liczyć na szereg imprez towarzyszących, w tym na mecz gwiazd polskiej siatkówki – podkreśla Zwoliński. Dodaje także, że obiekt w Strzeniówce zostanie odpowiednio przygotowany. Rozgrywki będzie można obserwować na 5 lub 6 boiskach do piłki siatkowej plażowej. Zapowiada się nie lada gratka dla fanów piłki siatkowej. O realizacji tych planów będziemy informować Was na bieżąco.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.