Ruszyły zapisy na kolejny bieg z cyklu Maraton Miast Ogrodów

Brwinów

Przed nami 5-ty z kolei bieg Maratonu Miast Ogrodów. Odbędzie się on w Żółwinie, śmiałkowie będą mieli do pokonania 5 km.

Ta impreza biegowa doskonale jest znana mieszkańcom Podwarszawskiego Trójmiasta Ogrodów – Milanówka, Podkowy Leśnej i Brwinowa. Suma wszystkich biegów, które odbywają się na terenie trzech gmin tworzy dystans pełnego maratonu. Tym razem przyszedł czas na Żółwin w gminie Brwinów i bieg na 5 km. Właśnie wystartowały zapisy, limit zawodników to 100 osób.

Czas mierzony jest za pomocą chipów zwrotnych przytwierdzonych do buta. Zasięg biegu obejmuje uczestników z Trójmiasta Ogrodów i zawodników przyjezdnych oraz osoby towarzyszące. Co ważne, udział w tym konkretnym biegu jest bezpłatny.

Impreza w Żółwinie odbędzie się 8 września. O godzinie 10.25 otwarte zostanie biuro zawodów, tym samym rozpocznie się wydawanie numerów startowych. W tym czasie będzie można zapisać się na bieg, jeżeli ktoś nie zrobił tego on-line i oczywiście jeżeli jeszcze będą wolne miejsca.

Start biegu punktualnie o godz. 11.00. Co ciekawe, do biegu wystartuje zawodników Arkadiusz Kosiński, burmistrz Brwinowa. Po biegu, około godz. 11.45 wydane zostaną posiłki regeneracyjne dla zawodników. Wręczenie nagród po 12.15.

Zapisy on-line na stronie www.sto-nogi.pl.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.