Remis Znicza z Radomiakiem

Piłkarze Znicza wrócili już ze zgrupowania w Rewalu i rozegrali spotkanie kontrolne. W Milanówku zremisowali z trzecioligowym Radomiakiem 1:1.

Początkowo spotkanie miało odbyć się na stadionie przy ul. Gomulińskiego w Pruszkowie. Boisko jednak nie nadawało się do gry.

W Milanówku bramki padły w drugiej połowie. Na prowadzenie wyszli pruszkowianie po strzale Piotra Klepczarka w 70. minucie. Wyrównał osiem minut później Michał Kucharczyk.

Znicz Pruszków – Radomiak Radom 1:1
Piotr Klepczarek 70 – Michał Kucharczyk 78

Znicz: Adrian Bieniek (46 Łukasz Błażejczyk) – Piotr Klepczarek, Dawid Ptaszyński, Zbigniew Kowalski (46 Norbert Jędrzejczyk), Artur Januszewski (46 Rafał Zaborowski) – Jakub Kawa (46 Tomasz Feliksiak), Adrian Kasztelan, Darko Bondžić, Piotr Bazler – Łukasz Cichos, Kacper Tatara (46 Kamil Biliński)

Radomiak: (I połowa) Piotr Banasiak – Dawid Sala, Marcin Grunt, Dariusz Mortka, Dariusz Rolak – Daniel Barzyński, Arkadiusz Oziewicz, Michał Skórski, Piotr Kornacki – Paweł Tarnowski, Mateusz Fryc. (II połowa) Mirosław Kuczera – Paweł Boryczka, Maksym Kobylarczyk, Maciej Świdzikowski, Klaudiusz Łatkowski – Łukasz Szary, Damian Stencelewicz, Szymon Kurbiel, Patryk Zięba – Łukasz Janik, Mateusz Fryc (60 Michał Kucharczyk)