Remis Nadarzyna z Wulkanem

Region

Piłkarze GLKS Nadarzyn zremisowali u siebie z Wulkanem Zakrzew 1:1. To już czwarty mecz bez zwycięstwa podopiecznych Macieja Terleckiego.

W spotkaniu z Wulkanem to goście byli zdecydowanym faworytem. Młody zespół GLKS braki w umiejętnościach i doświadczeniu starał się nadrobić walecznością, ambicją i ostrą grą – w ciągu całego meczu sędzia aż sześciokrotnie napominał gospodarzy żółtymi karkami.

Pojedynek był dość wyrównany, ale więcej sytuacji do zdobycia goli mieli goście i to oni pierwsi wyszli na prowadzenie. GLKS jednak konsekwentnie dążył do zdobycia gola i w końcu Mateusz Sielski ładnym strzałem z dystansu ustali wynik spotkania na 1:1.

Zawodnicy z Nadarzyna są w trakcie trudnej serii spotkań z zespołami ze ścisłej czołówki tabeli. Najpierw w ósmej kolejce GLKS mierzył się z obecnie pierwszą Energią Kozienice-Janików (porażka 0:3), a w ostatnią niedzielę grał z piątym Wulkanem Zakrzew. Ponadto zespół ten czekają jeszcze spotkania z Pogonią Grodzisk i Mszczonowianką Mszczonów.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.