Rekord pobity. Pływaczka z Pruszkowa w świetnej formie

Pływanie

Julia Kolch to utalentowana pływaczka z pruszkowskiego klubu Kapry Armexim. Zawodniczka weekendowe zawody Grand Prix Polski w Lublinie (10-11 marca) może zaliczyć do udanych

Uśmiech nie schodzi z twarzy, bo dzisiaj (sobota) na Grand Prix Polski w Lublinie naszej reprezentantce Julii Koluch udało się dwukrotnie uplasować na drugiej pozycji, tuż za Alicją Tchórz! Zarówno na 100 jak i na 200 metrów stylem grzbietowym. Rezultaty jak na okres treningowy, w którym znajduje się Julią napawają optymizmem i są bardzo bliskie jej rekordów życiowych – poinformował klub na swoim profilu na facebooku. 

Miniony weekend dla naszej pływaczki okazał się bardzo dobry. W niedzielę Julia Koluch zajęła drugie miejsce w starcie na 50 metrów stylem grzbietowym. I dodatkowo pobiła swój życiowy rekord! Obecnie „życiówka” Koluch na wspomnianym dystansie to 29,34. 

Świetne wyniki pozwoliły Julii Koluch zająć drugie miejsce w kategorii open całych zawodów w Lublinie. Warto dodać, że pływaczka z Pruszkowa ustąpiła jedynie Alicji Tchórz. Tu jednak nie ma się co dziwić, bowiem Alicja Tchórz jest doświadczoną i utytułowaną pływaczka. 

Najbliższe trzy tygodnie Julia Koluch spędzi na Teneryfie. Nie będzie to jednak czas na wakacje i odpoczynek. W tym czasie Julia będzie trenować z kadrą narodową seniorów.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.