Puchar Polski: Znicz Pruszków – Ruch Wysokie Mazowieckie

Piłka Nożna

Piłkarze Znicza Pruszków w piątek 14 sierpnia zmierzą się w wyjazdowym meczu 1/32 Pucharu Polski z Ruchem Wysokie Mazowieckie.

Znicz Pruszków jest faworytem tego spotkania, w końcu gra w wyższej lidze. MKS Ruch Wysokie Mazowieckie zdaje sobie z tego sprawę, jednak trzecioligowcy podkreślają, że na boisku zostawiają serce i zrobią wszystko by sprawić niespodziankę. Dodatkowo gospodarze, bo mecz odbywa się w Wysokiem Mazowieckiem, będą mieli wsparcie dodatkowego „zawodnika” – swoich kibiców.

Wszystkie pojedynki w rozgrywkach Pucharu Polski rozgrywa się metodą pucharową. To oznacza, że zespoły nie grają meczów rewanżowych. O awansie decyduje wynik danego meczu – zwycięzca przechodzi do kolejnej rundy, przegrany odpada. W przypadku remisu rozgrywana jest dogrywka, jeśli ona nie przyniesie rozstrzygnięcia, to o zwycięstwie decydują rzuty karne.

MKS Ruch Wysokie Mazowieckie – Znicz Pruszków
14 sierpnia, godz. 16.00

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.