Poważne wzmocnienie Bogorii

Tenis Stołowy

Bogoria Grodzisk Mazowiecki szaleje na rynku transferowym. Klub zakontraktował kolejnego zawodnika. Tym razem do grodziskiego zespołu dołączył reprezentant Singapuru Gao Ning.

Bogoria zbroi się, aby w przyszłym sezonie wrócić na szczyt Superligi. Zespół ma za sobą trudny czas. W zakończonym sezonie nie awansował do fazy finałowej ligowych zmagań. Grodziski klub w rundzie zasadniczej zajął 5. miejsce. Z kolei w Lidze Mistrzów nie wygrał żadnego spotkania.

W Grodzisku apetyty mają ogromne, dlatego w przyszłym sezonie podobny scenariusz nie wchodzi w grę. Bogoria zbroi się, aby rozprawiać się z kolejnymi rywalami. Nowym nabytkiem zespołu został Gao Ning, który w światowym rankingu zajmuje 31. lokatę. 

Trener Tomasz Redzimski miał okazję obserwować tenisistę podczas rywalizacji z Chartres w Lidze Mistrzów. Występujący we francuskim zespole Niang, pokonał Daniela Górka i uległ Jung Youngsikowi. 34-latek od 2007 roku do stycznia 2016 nieprzerwanie zajmował miejsca w dwudziestce najlepszych zawodników na świecie. Obecnie Singapurczyk przygotowuje się wraz z kadrą do Igrzysk Olimpijskich.

Wcześniej Bogoria zakontraktowała: Panagiotisa Gionisa, Matasakiego Yosidę i Chana Kazuhiro.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.