Porażka za porażką

Piłka Nożna

Pogoń Grodzisk Mazowiecki leci w dół tabeli. Zespół z Al. Mokronoskich przegrał pięć kolejnych spotkań i zajmuje 15. miejsce w III lidze.

Sezon zmierza ku końcowi i los Pogoni jest przesądzony. Podopieczni duetu Dębiec-Tataj mają do rozegrania jeszcze trzy spotkania. W dwóch przypadkach Pogoń zagra z warszawskimi klubami. W 32. kolejce w spotkaniu wyjazdowym grodziszczanie zmierzą się z Ursusem, a tydzień później u siebie podejmą Polonię Warszawa. Sezon zakończą z Poddębicach.

Pogoń poluje na zdobycz punktową, lecz bezskutecznie. W ostatnim meczu z Wartą Działoszyn nadzieja na zwycięstwo tliła się w sercach fanów niemal do samego końca. Pogoń dobrze rozpoczęła i konsekwentnie szukała swojej szansy. W 45. minucie Cesarek uderzył w słupek. Jednak druga odsłona to zupełnie inny obraz. W 58. minucie boisko za drugą żółtą kartkę musiał opuścić Tomasz Kołodziejski. Chwilę później gol dla Warty autorstwa Cukiernika dał trzy punkty przejezdnym.

To kolejne spotkanie, w którym Pogoni nie udało się strzelić gola. W 30. kolejce III ligi grodziszczanie pojechali do Sieradza na rywalizację z Wartą. Po pierwszej połowie był bezbramkowy remis, ale w drugiej części gospodarze dwa razy znaleźli drogę do siatki Brudnickiego.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.