Pogoń zmierzy się z Huraganem

Piłka Nożna

W najbliższą sobotę do Grodziska zawita drużyna Huragana Morąg. Pogoń przyjmie gości na własnym stadionie. Początek meczu o godz. 15.00.

Huragan Morąg to piąty zespół w tabeli 3 ligi. W 10 spotkaniach wywalczyli 16 punktów (4 zwycięstwa, 4 remisy i 2 porażki). Pogoń obecnie zajmuje 17 miejsce z dorobkiem 7 punktów na.

Której drużynie w sobotę dopisze szczęście? – Mocno wierzymy że w sobotę pokażemy się z dobrej strony. Że zagramy w sposób efektywny i miły dla kibicowskiego „oka” ale przede wszystkim zagramy w sposób efektywny a tą efektywnością byłyby 3 punkty. Punkty, które sprawiły by nam wielką radość. Pozwoliłyby z wielkim prawdopodobieństwem wydostać się ze strefy spadkowej! – zapewniają piłkarze Pogoni.

I apelują do kibiców o wsparcie. – Dlatego też w sobotę wypełnijmy nasz stadion! Niech każde krzesełko ma tego dnia swojego właściciela tak jak miało zaledwie kilka miesięcy temu na meczu z Huraganem… Wołomin! – zaznaczają grodziscy zawodnicy.

 

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.