Pogoń pogoniła Znicza

Piłka Nożna

Podopieczni Dariusza Banasika rozegrali ostatni mecz w tym roku. W spotkaniu sparingowym ekipa z Pruszkowa przegrała z Pogonią Siedlce 0:2.

Trener Banasik po raz kolejny miał okazję, aby sprawdzić możliwości zawodników, którzy grali nieco mniej w rundzie jesiennej. Dodatkowo szansę otrzymało kilku testowanych graczy. O ich przydatności do drużyny szkoleniowiec zadecyduje przed rundą wiosenną.

W spotkaniu z Pogonią okazję do zaprezentowania się między słupkami otrzymał Dominik Kalinowski, który pojawił się na boisku w drugiej połowie. 17-latek nie pozwolił graczom z Siedlec wbić piłki do siatki. Z graczy pierwszego składu na boisku wystąpili Marcin Rackiewicz, Mateusz Stryjewski, Krzysztof Kopciński, Arkadiusz Górka oraz Bartosz Wiśniewski.

Pogoń szybko ustawiła spotkanie. Już w 1. minucie Michała Bigajskiego pokonał Adama Duda. Ten sam zawodnik podwyższył wynik spotkania. W 41. minucie było 2:0 i taki rezultat utrzymał się do samego końca.

Teraz piłkarze Znicza udadzą się na urlopy. Do treningów wrócą 5 stycznia.

Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków 2:0 (2:0)