Pobiegnij w (nie)Parkrun

Bieganie

Oficjalnie biegu z cyklu Parkrun zostały zawieszone. Jednak organizatorzy biegów robią wszystko, by zachęcić mieszkańców do aktywności.

Pandemia sprawiła, że sobotnie biegi parkrun zostały zawieszone. Kiedy powrócą? Trudno dziś podać oficjalną datę. Jednak organizatorów przed zachęcaniem do aktywnego spędzania czasu i biegania nie powstrzyma nawet koronawirus. Parkrun zmienił nieco swoją formułę, która spodoba się wszystkim, którym ciężko było stawić się w sobotę o 9.00 na trasie biegu. Zachęcamy do udziału w biegach (nie)Parkrun.

– W momencie, gdy spotkania parkrun są zawieszone, (nie)parkrun daje możliwość zarejestrowania pokonanego dystansu 5km w dowolny sposób, na dowolnej trasie oraz w dowolnym dniu i porze pod warunkiem dostosowania się do obowiązujących obostrzeń. Uczestnicy mogą zarejestrować jedno pokonanie dystansu dziennie, a najlepszy uzyskany rezultat z danego tygodnia zostanie opublikowany na zbiorczej liście najlepszych rezultatów wszystkich uczestników zarejestrowanych w danej lokalizacji parkrun, którzy pokonali i zarejestrowali dystans w ramach (nie)parkrun – zaznaczają organizatorzy.

Gdzie można biegać? Trasę wybierasz ty. Może to być park, las, plaża, najbliższa okolica domu, a nawet własny ogródek! Nie musisz też przesyłać dowodów potwierdzających czas biegu. Wprowadzasz je sam. Tu organizatorzy liczą na uczciwość uczestników.

Szczegółowe informacje na temat (nie)Parkrun znajdziesz tutaj.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Pobiegnij w (nie)Parkrun”

  1. Rolnik pisze:

    Przyjedzta mi pole zaorac, wypielic, posprzątać ze śmieci. To będą właściwie spozytkowane kalorie a nie takie bzdety!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły