Po raz kolejny piknik i turniej tenisowy przyciągnął rodziny

Tenis

W minioną sobotę w Pęcicach odbył się piknik rodzinny połączony z turniejem tenisowym. Rodzice gorąco kibicowali swoim maluchom w sportowych zmaganiach!

Pomysł na ten dzień był prosty – dobra zabawa w rodzinnym gronie. Udało się to zrealizować w 100 procentach. Najmłodsi mogli puścić lejce i oddać się beztrosce, a rodzice mieli chwilę wytchnienia. Warto dodać, że to już kolejna edycja ten imprezy, która odbywa się na korcie tenisowym Machpoint Bavi w Pęcicach (teren przedszkola Uczy i Bavi, ul. Pęcicka 10).

Nie zabrakło też sportowych emocji. Bo najpierw rozegrano turniej tenisowy dla dzieci z gminy Michałowice i okolic. Udział w nim wzięły dzieci z rocznika 2011 oraz młodsze. Dali z siebie wszystko! Trudno się dziwić, bo walka toczyła się o puchar wójta.

Błoga atmosfera unosiła się po zakończeniu turnieju. Rakiety w dłonie wzięli nie tylko najmłodsi, ale i ich rodzice. Zgadnijcie kto kogo ograł… Całe szczęście, że na miejscu był trener i trochę pomógł opiekunom!

Tego dnia nie zabrakło również gier terenowych, ogniska, pokazowych zajęć z piłki nożnej, poprowadzonych przez trenerów Znicza Pruszków. Dzieci również ucieszyły ciekawe niespodzianki z okazji Dnia Dziecka. Ci co nie byli mają czego żałować. Ale nie martwcie się, kolejna edycja najpewniej odbędzie się za rok.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.