Pływacy bili rekordy

Pływanie

Na raszyńskim basenie odbył się Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej. Podczas dwudniowej rywalizacji pływacy bili rekordy.

Zawody były zmaganiami adeptów pływania z roczników 2003 i 2004. W Raszynie stawili się najlepsi z najlepszych, którzy zostali wyłonieni w eliminacjach we własnych okręgach. 

Przed dwa dni raszyński basen był niedostępny. Na pływalni trwała zażarta walka o poprawienie swoich osiągnięć oraz pokazanie się z jak najlepszej strony. W końcu to sport i rywalizacja klubowa, która dodaje dreszczyku emocji.

Jak wypadły zawody? – Pierwszego dnia w zawodach wzięło udział 180 uczestników, drugiego 140. Wszystko nam się doskonale udało. Dzieciaki biły swoje rekordy. Przede wszystkim nastolatki zanotowały krok do przodu i poprawiły dotychczasowe osiągnięcia – mówi Katarzyna Klimaszewska, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu w Raszynie.

Pływacy zapewne za rok również zagoszczą w Raszynie. Klimaszewska: – Na pewno za rok również zorganizujemy zawody, które na stałe weszły w kalendarz naszych imprez.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.