Piłkarski weekend za nami

Piłka Nożna

Grady bramek, wielkie zwycięstwa i gorzkie porażki. Piłkarski weekend w naszym regionie przyniósł wiele niespodzianek. Jakich? Sprawdźcie.

Znicz Pruszków na własnym stadionie podejmował gości z Krakowa. Pruszkowianie „na tacy” oddali zwycięstwo Garbarni. Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił Andrzej Niewulis. Piłkarz żółto czerwonych trafił niestety do własnej bramki.

W III lidze w derbach Mazowsza Zachodniego grodziszczanie pokonali na wyjeździe Żyrardowiankę Żyrardów. Zwycięstwo Pogoni zapewnił Odong Obem, który w 13. minucie umieścił piłkę w bramce „Żyrki”.

Istny grad bramek padł natomiast w spotkaniu rezerw Znicza z Orłem Wierzbica. Pruszkowianie dosłownie królowali na boisku zdobywając aż siedem bramek. Gościom z Wierzbicy bramki zdobyć się nie udało. Zwycięstwo choć nieco mniej spektakularne odnieśli również piłkarze LKS Łady. W spotkaniu wyjazdowym z PKS Radość zwodnicy z Ład strzelili dwie bramki ustanawiając tym samym wynik końcowy meczu na 0:2.

W lidze okręgowej drużyny z naszego regionu kolejkę zakończyły z różnym powodzeniem. KS Raszyn spotkania z klubem z Konstancina do udanych nie zaliczy. Raszynianie na własnym boisku nie zdołali zdobyć żadnej bramki. Goście natomiast mogli pochwalić się doskonałą skutecznością, bo piłkę w bramce umieścili cztery razy. KS Raszyn – KS Konstancin 0:4. Dużo lepiej poszło piłkarzom z Nadarzyna. W wyjazdowym spotkaniu z Ursusem II Warszawa GLKS odniósł wysokie zwycięstwo. Ursus II Warszawa – GLKS Nadarzyn 0:3. Dobry mecz ma za sobą również LKS Chlebnia, która pokonała warszawski Świt 3:1.Natomiast Korona Góra Kalwaria okazała się za mocna dla piłkarzy z Piastowa. Piast na wyjeździe przegrał 2:0. W tej kolejce pałzował zespół Milan Milanówek

W klasie A (grupa Warszawa III) jedynie rezerwy KS Raszyn mogą poszczycić się zwycięstwem. I to nie byle jakim. Raszynianie w spotkaniu z rezerwami klubu Okęcie Warszawa wygrali 5:0. Piast II Piastów walkowerem przegrał mecz z warszawską Gwardią. Szczęścia zabrakło również piłkarzom AMT Nowa Wieś, którzy ulegli FC Lesznowola 2:3.

W grupie Warszawa IV Naprzód Brwinów pokonał jaktorowskiego Tura 1:0. rezerwy grodziskiej Pogoni uległy natomiast Zaborowiankce Zaborów 0:2. Grad bramek padł w spotkaniu Partyzanta Leszno z Passovią Pass. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:6.

W klasie B również gorąco. Czerwone Smoki Brwinów na wyjazdowym spotkaniu z rezerwami Świtu rozgromiły gospodarzy strzelając aż osiem bramek. Warszawiakom udało się natomiast zdobyć zaledwie jedną honorową bramkę w tym spotkaniu. Rezerwy LKS Chlebni również na wyjeździe pokonały Grom Prace Małe 3:1. Drugi zespół Milanu Milanówek uległ rezerwom KS Teresin 1:4.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.