Piastovia awansowała do II ligi

Piłka Nożna

​Kobieca drużyna piłki nożnej Piastovia Piastów awansowała do II ligi. Zawodniczki piastowskiego klubu wygrały wszystkie siedem dotychczas rozgrywanych meczów.

Awans do II ligi zawodniczki Piastovii zapewniły sobie na kolejkę przed zakończeniem sezonu zwycięstwem 9:0 z drugim w tabeli Pegazem Drobin. W siedmiu dotychczasowych spotkaniach piastowianki strzeliły aż 36 goli tracąc tylko sześć. Do rozegrania pozostał im już ostatni mecz z klubem KS Teresin.

Za naszym pośrednictwem zarząd klubu chciał serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Zarówno zawodniczkom, jak i osobom oraz instytucjom wspierającym klub, a w szczególności Wandzie Wojtczuk dyrektor Gimnazjum nr 1, która niejednokrotnie pomagała Piastovii.

Klub szuka także sponsora, który za reklamę m.in. na strojach sfinansował koszty wynajmu boiska i meczów wyjazdowych. Władze klubu zaznaczają, że w II lidze zawodniczki czekają dalekie podróże, jak choćby do Łęcznej, czy do Radomia. Jest to niezwykle kosztowne, jak na możliwości tak małego klubu. Zarząd zapewnia, że jest skory do negocjacji i chętnie porozmawia z każdym chcącym pomóc drużynie.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.