Piast gromi. Jak zagrali inni?

Piłka Nożna

Spotkania Ligi Mistrzów nie bywają tak emocjonujące jak mecze w niskich ligach. Przekonali się o tym m.in. kibice Piasta Piastów, którzy w ciągu 90 minut mogli oglądać istną kanonadę goli. Ale nie tylko spotkanie w Piastowie było emocjonujące...

Jak zatem w miniony weekend radzili sobie piłkarze IV ligi mazowieckiej ze strefy południe? Spotkania „naszych” klubów zakończyły się z różnymi skutkami. Cenne trzy punkty zdobyła Błonianka Błonie, która pokonała Dolcan II Ząbki 4:1. Natomiast piłkarze Mszczonowianki Mszczonów w Żyrardowie pokonali miejscową Żyrardowiankę 2:1. Podziałem punktów zadowolili się piłkarze UKS Łady i Znicza II Pruszków. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Przed własną publicznością nie popisali się zawodnicy KS Raszyn, którzy przegrali 2:6 z drużyną KS Konstancin.

W strefie północ triumfowała Ożarowianka Ożarów Mazowiecki. Tu „wycieczka” do Ciechanowa i potyczka z MKS-em zakończyła się zwycięstwem ożarowian – 3:0.

W okręgówce (Warszawa II) wyniki w kratkę. Z wyjazdowych wojaży z trzema oczkami wrócił Naprzód Brwinów, który pokonał warszawską Unię 1:0. Ze zwycięstwa cieszyć mogą się również zawodnicy LKS Chlebni, którzy na milanowskim stadionie okazali się lepsi od drugiego zespołu Milanu (2:1). Natomiast jedno oczko ze stolicy przywieźli grodziszczanie. Pogoń II Grodzisk zremisowała z Przyszłością Włochy 2:2. Piłkarze Perły Złotokłos minionego weekendu nie za zaliczą do udanych. W spotkaniu z Koroną Góra Kalwaria polegli 0:3. Podobny wynik zanotowali zawodnicy z drużyny Naprzód Stare Babice, który ulegli zespołowi SEMP Ursynów aż 0:5.

W klasie A (Warszawa II) prawdziwa kanonada bramek. Głównie za sprawą Piasta Piastów. Kibice, którzy w weekend wybrali się na stadion przy Kosińskiego mogli obejrzeć aż…13 goli! Piast w „derbach powiatu” pokonał AMT Nowa Wieś 13:0. Spośród pozostałych zespołów z naszego regionu ze zwycięstwa mogli cieszyć się również piłkarze Wrzosu Międzyborów. Wyjazdowe spotkanie z drugim zespołem z Raszyna zakończyło się wynikiem 1:0 i dopisaniem trzech punktów do konta piłkarzy z Międzyborowa. Wyższość rywali musieli natomiast uznać zawodnicy Tura Jaktorów, którzy przegrali z Jednością Żabiniec 1:3. UKS Siekierki rozgromiła Perłę II Złotokłos 4:0.

W grupie Warszawa III grad bramek, ale nie zwycięstw. Drugi zespół Ożarowianki II Ożarów zremisował z Błękitnymi Korytów 4:4. Błonianka II Błonie podzieliła się punktami  Piastem Feliksów – wynik spotkania 2:2. UKS GOSiR Stare Babice uległ drużynie Promyk Nowa Sucha 1:3. Powodów do zadowolenia nie mają również piłkarze LKS II Chlebnia, którzy przegrali z Partyzantem Leszno 2:5. Za to piłkarze Passovii Pass mogą pochwalić się aż czterema zdobytymi bramkami zdobytymi na wyjeździe w meczu z drugim zespołem Mszczonowianki Mszczonów.

W klasie B (Warszawa III) Grom II Warszawa rozgromił Ogień Brwinów 4:2. Drugi zespół reprezentujący barwy Brwinowa również poległ. Naprzód II Brwinów przegrał z drugim zespołem Milanu Milanówek 2:5. To spotkanie milanowianie zapewne zaliczą do bardzo udanych. Drużyny Piast II Piastów i GLKS II Nadarzyn w tej kolejce pauzowały.

W grupie Warszawa IV Pogoń Wiskitki na wyjeździe pokonała KS Blizne 0:1, a Guzovia Guzów pokonała gospodarzy spotkania Orion Cegłów 2:1.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.