Od zwycięstwa do zwycięstwa

Piłka Nożna

Pogoń Grodzisk Mazowiecki złe chwile ma już za sobą. Podopieczni Krzysztofa Chrobaka wygrali trzy spotkania z rzędu i z czterema punktami przewagi są na czele IV ligi piłkarskiej w grupie północnej.

Początek października był nieudany dla grodziszczan. Porażki z KS Łomianki i Mazovią Mińsk Mazowiecki sprawiły, że rywale poczuli „krew”. Pogoń musiała się mieć na baczności, aby utrzymać pozycję lidera.

W trzech kolejnych spotkaniach zespół z Grodziska pozbawił rywali nadziei. Najpierw rozbił Hutnika Warszawa 4:2, a na wyjeździe nie dał szans Tęczy Łyse – 1:5. W ostatnim starciu Pogoń miała trudną przeprawę z Bzurą Chodaków. Trudna pogoda i niewygodny rywal sprawiły, że o trzy punkty trzeba było walczyć do ostatnich chwil. W 10. minucie jedyną bramkę w meczu zdobył Panufnik. Bzura walczyła do końca, choć po obu stronach było wiele niedokładności. Pogoń dowiozła korzystny rezultat do końca.

Zespół Krzysztof Chrobaka ma 38 punktów i o cztery wyprzedza Mazovię. W 16. kolejce ekipa z Mińska Mazowieckiego przegrała 1:2 z Ożarowianką. Najgroźniejszy rywal traci punkty, ale kilka drużyn nadal zerka na szczyt. Wisła II Płock i Błękitni Raciąż wywalczyły po 33 punkty, a MKS Ciechanów o dwa mniej.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.