Nowy kontrakt Kubickiego

Piłka Nożna

Patryk Kubicki przedłużył umowę ze Zniczem Pruszków. 22-letni napastnik będzie występował w zespole z ul. Bohaterów Warszawy do końca grudnia 2016 roku.

Kubicki przychodzi do Znicza i odchodzi. Przed sezonem 2014/2015 po raz trzeci podpisał kontrakt z pruszkowską ekipą. Wcześniej występował w Zniczu w latach 2008-2010, ale grał wtedy w zespole juniorów i zaliczył kilka występów w drugiej drużynie. Latem 2010 odszedł do Dolcana Ząbki.

Ponownie do Pruszkowa napastnik zawitał wiosną 2013 roku. Występował w Zniczu zaledwie pół roku i postanowił spróbować swoich sił zagranicą. Kubicki wybrał kierunek Rosja, napastnik podpisał kontrakt z Sibirem Nowosybirsk. Po rosyjskim epizodzie ponownie zawitał do Pruszkowa.

Kubicki to uniwersalny zawodnik, który może grać jako napastnik bądź pomocnik. W tym sezonie strzelił trzy bramki w lidze. Dobra postawa w rundzie jesiennej przyczyniła się do przedłużenia kontraktu z zawodnikiem.

Znicz Pruszków rundę jesienną rozgrywek II ligi zakończył na 4. miejscu.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.