Nocna Masa Krytyczna ruszy z Brwinowa

Rowery

Nocny przejazd rowerami ulicami Brwinowa ruszy w najbliższą środę. To kolejna już edycja znanej i lubianej przez rowerzystów imprezy.

Brwinowska Nocna Masa Krytyczna od kilku lat cieszy się niesłabnącą sympatią miłośników dwóch kółek. Udział w niej jest bezpłatny, a dziesiątki rowerów przemierzających po zmroku ulice Brwinowa wygląda naprawdę zjawiskowo.

W tym roku na nocną przejażdżkę rowerzyści wyruszą 19 czerwca, czyli w dniu zakończenia roku szkolnego. Zbiórka o godz. 21.00 na rynku. Do pokonanie będzie ponad 10 kilometrów. Trasa przebiegnie ulicami: Wilsona, Sportową, Grodziską, Armii Krajowej, Przejazd, Milanowiecką i Błońską. Meta znajduje się na terenie Wake Family Brwinów, gdzie czekać będzie ognisko.

Jak się przygotować do udziału w Nocnej Masie Krytycznej? Przede wszystkim pamiętajcie o oświetleniu i oznakowaniu roweru. Przydatne będą kamizelki i odblaski. I, oczywiście, w plecaku lub sakwach przydadzą się też kiełbaski do upieczenia na ogniu.

Imprezę organizuje Stowarzyszenie Projekt Brwinów. Swój udział w rowerowej wyprawie zapowiedział już burmistrz miasta, Arkadiusz Kosiński.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Nocna Masa Krytyczna ruszy z Brwinowa”

 1. xD pisze:

  ZAKAZ PEDAŁOWANIA !!!

 2. Jacek pisze:

  Warto, żeby przy okazji organizatorzy przypomnieli „szanownym rowerzystom”, że na grodziskiej, pszczelińskiej, grodziskiej czy wilsona mają ścieżki rowerowe i wypadałoby zacząć z nich korzystać a nie blokować jezdnię.

 3. Kto na to wszystko pozwala? pisze:

  Tyle ścieżek rowerowych, a oni nadal blokują ulicę? Kto na to wszystko pozwala? Ile będzie kosztować podatników zabezpieczenie tej imprezy?

  • Brwinowianin.org pisze:

   a jak przez Brwinów będzie przejeżdżać „tour de pologne” to też każesz ich skierować na chodniki :)? heee

 4. Brwinowianin.org pisze:

  WEZMĘ UDZIAŁ W TEJ MASIE…krytycznej, chcę uścisnąć dłoń burmistrza i zapytać go osobiście,
  dlaczego nie dba o czystość w mieście?

  • Burmistrz Brwinowa pisze:

   a no to zapraszam, i tego…hmmm A jak Pan wygląda w ogóle ?

   • Burmistrz Brwinowa pisze:

    Oświadczam, że powyższy komentarz nie został napisany przeze mnie, lecz przez kogoś kto się pode mnie podszył. We wtorek 18 czerwca w czasie opublikowania fałszywego komentarza uczestniczyłem w uroczystości zakończenia roku szkolnego gimnazjalistów i uczniów klas IV-VIII Szkoły Podstawowej w Żółwinie, na co mam co najmniej 300 świadków.
    Pozdrawiam –
    – Arkadiusz Kosiński
    Burmistrz Gminy Brwinów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły