Nadarzynianki przebiją mur?

Tenis Stołowy

GLKS Wanzl Scania Nadarzyn walczy o finał mistrzostw Polski w tenisie stołowym kobiet. Drugi mecz półfinałowy odbędzie się w poniedziałek (18 maja). Nadarzynianki muszą wygrać, gdyż porażka przekreśla ich szanse w walce o tytuł.

GLKS znalazł się w trudnym położeniu. Przegrał pierwsze spotkanie półfinałowe we własnej hali i teraz musi radzić sobie na wyjeździe. Nadarzynianki ratuje tylko i wyłącznie wygrana. A z pewnością łatwo nie będzie. KTS Zamek Tarnobrzeg nie pozostawił złudzeń w rundzie zasadniczej zespołowi z Nadarzyna, a w pierwszym półfinale po raz kolejny potwierdził swoją wyższość. Dodatkowo KTS gra u siebie, atut własnego thali robi swoje. Przed GLKS-em trudne zadanie – wygrać i to na obcym terenie.

 

Czy to możliwe? Krótko: będzie trudno. Świetnie dysponowana jest Li Qian, która praktycznie jest bezbłędna i wygrywa jak na zawołanie. W Nadarzynie rozprawiła się bez problemu z Jurkovą i Kusińską. Jedynie słabsza dyspozycja Li może być szansą dla GLKS-u, ale nie ma co oglądać się na dyspozycję gwiazdy KTS-u. Nadarzynianki muszą wznieść się na szczyt swoich możliwości i walczyć o sukces.

 

Tarnobrzeg jest bliżej finału. Zawodniczki KTS-u wykonały już jeden krok i z pewnością u siebie będą chciały postawić kropkę nad „i”. Drugie spotkanie półfinałowe pomiędzy ekipami z Tarnobrzega i Nadarzyna rozpocznie się o godzinie 17.00.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.