Milanowscy tenisiści zwycięzcami w turnieju Trójmiasta Ogrodów

Milanówek / Tenis

W Brwinowie zorganizowano II Halowy Turniej Trójmiasta Ogrodów w tenisie ziemnym. Milanowscy sportowcy wygrali zawody.

W weekend od soboty 13 do niedzieli 14 marca na kortach SNTC Tennis Club w Brwinowie odbył się II Halowy Turniej Trójmiasta Ogrodów w tenisie ziemnym w grze podwójnej.

Organizatorami rozgrywek sportowych byli Milanowskie Centrum Kultury i SNTC Tennis Club Brwinów.

Zawody przeprowadzono z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Pomysłodawcą oraz sędzią turnieju Trójmiasta Ogrodów był Włodzimierz Filipiak.

W zawodach wzięło udział 14 par z Brwinowa, Milanówka, Podkowy Leśnej, Grodziska Mazowieckiego, Piastowa, Komorowa, Ożarowa oraz Warszawy.

Zwycięzcami turnieju był duet Piotr Godlewski i Maciej Kalisz. Tenisiści w finale pokonali parę Piotr Kucharski – Karol Markiewicz. Trzecie miejsce zdobyły duety Paweł Bujak – Michał Rakowiecki oraz Michał Deptuła – Jan Zajączkowski.