MIKORun Pruszków: Weź udział w charytatywnym treningu

Pruszków

Świąteczny trening charytatywny online na rzecz dzieci z domu dziecka w Walendowie. Trenuj 2 km, wesprzyj dzieci, zdobądź Renault ZOE

Mówi się, że w zdrowym ciele zdrowy duch! Jednak aby utrzymać to zdrowie warto się ruszać. Dlatego Fundacja „Drogi Mazowsza: wraz z partnerami zaprasza do udziału w specjalnym treningu. I to charytatywnym. – Wspólnie z partnerami przygotowaliśmy projekt aktywizujący nas i was w dobie pandemii, ale jednocześnie odpowiadający na zalecania reżimu sanitarnego, choć realny to online – podkreślają organizatorzy.

Minimalny dystans treningu to 2 km, gdzie chcesz, jak chcesz. Trenując pomożesz dzieciom z domu dziecka w Walendowie. – Mamy również motywatory treningu. Motywator główny treningu to Renault ZOE na weekend ufundowany przez Renault Polska. Ale jest warunek trzeba pokonać trochę więcej niż 2 km. ZOE zdobędzie ten uczestnik treningu, który przebiegnie najdłuższy dystans treningu. Pozostałe motywatory? Starosta pruszkowski ufundował 528 worków żeglarskich, Fundacja Drogi Mazowsza daje 100 kart upominkowych po 100 zł. Mamy również 10 koszy upominkowych od Carrefoura, 10 zestawów upominkowych od Ziaja, 7 zabiegów kosmetycznych w salonie Arkadius – dodają organizatorzy.

MIKORun Trening Online Pruszków to nie tylko zachęcenie do aktywności fizycznej w dobie pandemii. To również pomoc dzieciom z domu dziecka w Walendowie. DOM Miłosierdzia – to placówka opiekuńczo wychowawcza. Dom istnieje od 2007 roku, przez który przeszło 33 dzieci w wieku od 10 do 18 lat. Obecnie przebywa tam 14 dzieci.

Fundacja przekaże dochód z treningu dla dzieci w Walendowie. W przypadku zarejestrowania dystansu wszystkich uczestników Treningu o łącznej długości nie mniej niż 5000 km – Galeria „Nowa Stacja” przekaże darowiznę na rzecz dzieci z domu w Walendowie w wysokości 5000 zł.

ZASADY
Od 9 listopada do 5 grudnia
– Załóż konto na https://zapisy.domtel-sport.pl/mikorun-pruszkow-online-v5275
– Zapisz się na Trening i opłacić udział; do 29 listopada – 40 zł, potem – 80 zł.
– Dostaniesz wirtualny numer na maila

6 grudnia od 0.01 do 23.59
– Ubierz się adekwatnie do pory roku
– Weź maseczkę
– Weź urządzenie z aplikacją rejestrującą trasę w czasie rzeczywistym
– Zapisz trasę Treningu w czasie rzeczywistym
– Zrób zrzut wyniku z ekranu
– Zgłoś wynik na https://zapisy.domtel-sport.pl/mikorun-pruszkow-online-v5275

7 grudnia
– Wyniki Treningu o 12:00
– Uczestnik Treningu, który pokona najdłuższy dystans Treningu otrzyma Renault ZOE na weekend 11-14 grudnia 2020

ORGANIZATORZY
Organizatorem treningu jest Fundacja „Drogi Mazowsza” z Pruszkowa. Fundacja znana jest z promocji zasad ruchu drogowego, jest autorem kampanii „Nie dokładaj roboty”, „I Ty jesteś pieszym”, głównym organizatorem „Warszawskiego Tygodnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego”. Współorganizatorami treningu jest Starosta Pruszkowski oraz Prezydent Pruszkowa. Partnerami treningu są Galeria „Nowa Stacja”, Renault Polska, Polski Związek Motorowy i Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego”.

 

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.